Wybierz język / Choose your language


Informacja o braku FlashaOferta

Imprezy indywidualne

 

Na naszej stronie możecie Państwo znaleźć najobszerniejszy wybór krótkich wycieczek  i pakietów weekendowych po Warszawie i Krakowie oraz wielu innych miejscowościach Polskich.. W każdym mieście dysponujemy świetną bazą fachowych przewodników. Wystarczy iż wyrażą Państwo chęć uczestniczenia w jednej z zaproponowanych  wycieczek a nasze biuro zajmie się kompleksową organizacją i wszelkiego rodzaju rezerwacjami.
Prosimy sprawdzić, co możemy Państwu zaoferować w każdym polskim mieście. Spacery z przewodnikiem mogą być zarezerwowane jako część wycieczki indywidualnej. Specjalizujemy się w pakietach usług.

Polska jest krajem o uderzającej różnorodności. Na jej terenie znajduje się 12 miejsc światowego dziedzictwa UNESCO I 23 niezwykłe Parki Narodowe. Polska to także smaczna, tradycyjna kuchnia i dobrze usposobieni mieszkańcy. Trzeba też przyznać, że ceny w Polsce są jeszcze relatywnie rozsądne, przede wszystkim w czasie obecnych ekonomicznych zawirowań.
Mamy fascynującą naturę: surowe piękno morza Bałtyckiego, długie połacie pól nacechowane wiejskim klimatem, ostatnie europejskie lasy pierwotne, obszary z pofałdowanym krajobrazem i niezliczonymi jeziorami, jak też kilka, zapierających dech, grzbietów górskich wzdłuż granicy południowej.
Polska to kraj o bogatej historii. Wiele dużych i małych pięknych miast z historycznymi dzielnicami, zamkami, pałacami, wszechobecnymi kościołami i klasztorami. Atmosferę kraju uzupełniają miejsca o niespokojnym duchu lub wymazanej historii - miejsca, które ciągle bolą.
W trakcie podróży po Polsce życzymy Państwu relaksu dla ciała i inspiracji dla umysłu.

Oferujemy również˝