Wybierz język / Choose your language


Informacja o braku FlashaOferta

Wynajem samolotów i helikopterów

 

W dzisiejszych czasach kiedy poruszanie się po naszych drogach staje się coraz bardzie kłopotliwe ze względu na stale rosnącą liczbę pojazdów, bardzo często wynajęcie samolotu czy helikoptera jest jedyna skuteczną alternatywą na szybkie przemieszczanie się po Polsce .Zdarza się i tak iż napięty program spotkań wymaga obecności w kilku miejscach kraju w ciągu jednego dnia.

Proponujemy skuteczny ,bezpieczny i sprawdzony sposób na szybkie przemieszczanie.

 Samoloty odrzutowe wystartują min. z lotnisk w Warszawie, Krakowie ,Katowicach ,Poznaniu,Gdańsku… . Samoloty dwusilnikowe z lotnisk utwardzonych natomiast jednosilnikowe typu Cessna 172 SkyHawk wylądują nawet na lotnisku trawiastym.
W przypadku chęci skorzystania z tego rodzaju usługi wystarczy iż zgłoszą państwo chęć wynajęcia samolotu a my zajmiemy się resztą czyli rezerwacją i dowozem na jedno z wyznaczonych lotnisk.
W przypadku wynajęcia helikoptera nie ma problemu z dowozem na lotnisko ponieważ może on wylądować praktycznie w każdym utwardzonym i odosobnionym miejscu jak np. boiska sportowe (za zgoda poszczególnych właścicieli obiektów)

Jesteśmy brokerem lotniczym. Działamy jako pośrednicy w sektorze wynajęcia samolotów i śmigłowców na obszarze całego kraju. Potrafimy znalezć najbardziej odpowiedni samolot co do ilości pasażerów i do celu przelotu.
Jesteśmy w stanie zorganizować dany środek transportu i podstawić go na wskazane miejsce w bardzo krótkim okresie czasu tj. 24 godz. przed planowanym odlotem.
Ofertę na wynajem samolotu bądź helikoptera otrzymacie Państwo od nas wypełniając formularz rezerwacyjny i przesyłając go na adres mailowy firmy.
Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji wraz z fakturą możecie Państwo dokonać płatności standartowo przelewem na konto firmy lub on-line- z użyciem karty kredytowej lub za pomocą serwisu e-przelewy.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z ofertą .

Oferujemy również˝